null

Punkt Zagospodarowania Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Podczas pandemii odbywają się działania w sposób zdalny: spotkania dzieci i kadry na platformie zoom, pomoc w lekcjach przez telefon czy przez różne komunikatory, wsparcie pedagogiczne i psychologiczne w nagłych sytuacjach.

Punkt Zagospodarowania Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży prowadzony jest przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Mokotów przy ul. Gagarina 27. Podczas pandemii odbywają się działania w sposób zdalny: spotkania dzieci i kadry na platformie zoom, pomoc w lekcjach przez telefon czy przez różne komunikatory, wsparcie pedagogiczne i psychologiczne w nagłych sytuacjach.

Obecnie zgodnie z luzowaniem obostrzeń organizowane są wyjścia na boisko przy ul. Chełmskiej. Planowany jest powrót do zajęć stacjonarnych adekwatnie do sytuacji pandemicznej. O powrocie do zajęć stacjonarnych będziemy informować na bieżąco.

Kontakt: swietlicanagagarina@gmail.com, tel.: 22-443-67-72

Profil na Facebook

Plakat zachęcający do korzystania ze świetlicy. Na plakacie znajdują się zdjęcia ze świetlicy, zdjęcia zajęć oraz informacje, które znajdują się w treści aktualności