null

Biblioteka z ogrodem

Drukuj otwiera się w nowej karcie
5eb0551b2af0653c675a0f8143574ba4435b7ad3.jpg

„Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej - bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów” to projekt wybrany głosami mieszkańców Mokotowa w Budżecie Obywatelskim 2021. Głosy oddane na projekt, a było ich 3053 sprawiły, że przez cały rok Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI (ul. Tyniecka 40a) będzie czynna również w wybrane weekendy, a latem biblioteczny dziedziniec zazieleni się na stałe.

Projekt rozwija I edycję "Biblioteki z ogrodem", dzięki któremu przy Multimedialnej Bibliotece na Tynieckiej powstał ogródek, a dla czytelników odbyło się wiele bezpłatnych atrakcji - koncerty, filmy, warsztaty, z których skorzystały tysiące rodzin. II edycja to nowe pomysły na to, by tę wyjątkową bibliotekę publiczną mogło odwiedzać jeszcze więcej zadowolonych czytelników.

Szczegółowy grafik dyżurów dostępny jest na stronie www.mbddim.pl w zakładce Biblioteka z ogrodem. W dni projektowe jesteśmy otwarci w godz. 10.00-16.00, natomiast wydarzenia kulturalne realizujemy online.