Dotacja dla Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów – uroczyste podpisanie umowy

oficjalne zdjęcie z przekazania dotacji, 3 osoby (2 kobiety i mężczyzna) stoją na tle czerwonej ścianki z białymi napisami Mazowsze, trzymają w rękach duży czek

27 września w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie dotacji dla dzielnicy Mokotów na realizację projektu pn. „Forum Integracyjne Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów – prawa i obowiązki uczniów”, w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Młodzieżowych Rad Gmin/Powiatów i Dzielnic m.st./ Warszawy „Mazowsze dla Młodzieży”, na kwotę 16 200,00 zł.
Dotacja została przyznana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Podpisanie umowy odbyło się z udziałem: Pani Elżbiety Lanc - Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego oraz Członków Zarządu Dzielnicy Mokotów.

W ramach realizacji projektu planowana jest organizacja Forum Integracyjnego Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów. Grupą odbiorców będą Młodzieżowi Radni Dzielnicy Mokotów, przedstawiciele samorządów uczniowskich z ponad 20 mokotowskich szkół ponadpodstawowych oraz młodzież zrzeszona w domach kultury i instytucjach edukacji pozaszkolnej na Mokotowie. Hasłem przewodnim Forum będą prawa i obowiązki uczniów oraz aktywizacja samorządów uczniowskich.

Realizację zadania będzie nadzorował Zespół Funduszy Europejskich dla Dzielnicy Mokotów.

#Mazowszepomaga, #programywsparcia, #solidarnośćmazowsza

uroczyste podpisanie umowy na dotację w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Młodzieżowych Rad Gmin/Powiatów i Dzielnic m.st./ Warszawy „Mazowsze dla Młodzieży”