null

Dotacja dla Mokotowskiej Rady Seniorów – uroczyste podpisanie umowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
uroczyste podpisanie umowy na dotację w ramach programu „Samorządowy Instrument Wsparcia Inicjatyw Rad Seniorów 2022”

W ramach realizacji projektu planowane są dwa wyjazdy integracyjne, których celem jest m.in. stworzenie możliwości wymiany doświadczeń oraz poznania przedstawicieli Mokotowskiej Rady Seniorów działających na rzecz poprawy jakości życia seniorów.

22 lipca w Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie dotacji dla dzielnicy Mokotów na realizację projektu pn. „Mokotowski senior w podróży”, w ramach zadania „Samorządowy Instrument Wsparcia Inicjatyw Rad Seniorów 2022”, na kwotę 25 000,00 zł.
Dotacja została przyznana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Podpisanie umowy odbyło się z udziałem Pana Wiesława Raboszuka – Wicemarszałka Województwa Mazowieckiego, Elżbiety Lanc - Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego oraz Członków Zarządu Dzielnicy Mokotów.

W ramach realizacji projektu planowane są dwa wyjazdy integracyjne, których celem jest m.in. stworzenie możliwości wymiany doświadczeń oraz poznania przedstawicieli Mokotowskiej Rady Seniorów działających na rzecz poprawy jakości życia seniorów. Wydarzenie będzie okazją do rozmów i pojawienia się nowych pomysłów na wspólne działania seniorów na Mokotowie.

uroczyste podpisanie umowy na dotację w ramach programu „Samorządowy Instrument Wsparcia Inicjatyw Rad Seniorów 2022”
Zobacz galerię (2 zdjęć)
oficjalne zdjęcie z przekazania dotacji