Dotacje dla Mokotowa – uroczyste podpisanie umów

Podpisanie umów dotacyjnych - 2 mężczyzn i 1 kobieta podpisują umowy

2 czerwca 2023 r. Zarząd Dzielnicy Mokotów oraz Pan Wiesław Raboszuk - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego podpisali 6 umów na kwotę ponad 13 milionów złotych!

2 czerwca w XLII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie sześciu dotacji dla Dzielnicy Mokotów z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.

Samorząd Województwa Mazowieckiego od lat wspiera gminy i powiaty w realizacji zadań ważnych dla społeczności lokalnych. W obecnej kadencji wsparciem zostały objęte także dzielnice Warszawy. Cieszę się, że Mokotów otrzymał kolejne dofinansowania.

– powiedział Krzysztof Skolimowski, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów.

Dofinansowanie otrzymały trzy projekty oświatowe oraz trzy infrastrukturalne (drogi) na łączną kwotę 13.100.000 zł, a ich realizacja zaplanowana jest na lata 2023-2025.

Umowy podpisali: w imieniu Województwa Mazowieckiego - Wicemarszałek Wiesław Raboszuk, w imieniu Dzielnicy Mokotów - Burmistrz Dzielnicy Rafał Miastowski i Anna Lasocka  Zastępczyni Burmistrza, przy udziale Ludwika Rakowskiego Przewodniczącego Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Radnych Województwa Mazowieckiego: Krzysztofa Skolimowskiego i Krzysztofa Strzałkowskiego oraz Piotra Wielogórskiego Dyrektora XLII LO im. Marii Konopnickiej.

Podpisanie umów dotacyjnych - 7 osób w tym 1 kobieta stoją pod dmuchanym namiotem
Podpisanie umów dotacyjnych - 2 mężczyzn i 1 kobieta podpisują umowy
Podpisanie umów dotacyjnych - 8 osób trzyma czeki w ręku - stoją obok siebie na boisku
czek na milion złoty dla dzielnicy Mokotów na boiska - stoi na murawie boiska