null

To już drugi Koncert Andrzeja Rosiewicza na Mokotowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Piosenkarzowi wtórował nieodłączny i pełen wdzięku zespół Asocjacja Hagaw. Wejściówki na piątkowy koncert rozeszły się już w ubiegłym tygodniu, a telefon z zapytaniem o możliwość słuchania gwiazdora dzwonił do ostatniej chwili.

Zawiedzeni seniorzy ci, którzy zbyt późno się zgłosili, natomiast szczęśliwi ci, którzy mogli na żywo oglądać sławę w doskonałej formie, z wigorem juniora. Niegasnąca gwiazda – Andrzej Rosiewicz - niestrudzony, wielokrotnie bisujący, bawiący publiczność. Taki występ mokotowskim seniorom się podobał. Wychodząc z uśmiechem i śpiewem na ustach dziękowali za wspaniałą rozrywkę. Bo kto jak kto, ale Rosiewicz kocha publiczność, a publiczność kocha Rosiewicza!

Koncert został zorganizowany z okazji trwających Dni Seniora. Publiczność powitał Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski wraz z Lidią Kumanek Dyrektorką i Małgorzatą Mikołajczyk Wicedyrektorką Szkoły Podstawowej Integracyjnej Nr 339 im. Raoula Wallenberga przy ul. św. Bonifacego 10.

Na scenie przemawia Burmistrz dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Bogdan Piec, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 339 Lidia Kumanek, Wicedyrektorka Szkoły Podstawowej nr 339 Małgorzata Mikołajczyk
Zobacz galerię (6 zdjęć)
Andrzej Rosiewicz z duża muchą śpiewa na secnie
Andrzej Rosiewicz wraz z Zespołem Asocjacja Hagaw występują na scenie
Andrzej Rosiewicz tańczy na scenie z 2 tancerkami
Publiczność siedzi na widowni
Andrzej Rosiewicz podpisuje płyty uczestnikom koncertu