null

Dzień Edukacji Narodowej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W Dniu Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty, tym z Mokotowa i nie tylko, składamy najserdeczniejsze życzenia wytrwałości, cierpliwości, zdrowia oraz zadowolenia z pracy.

Burmistrz Rafał Miastowski podczas uroczystości w XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego wręczył nagrody dla nauczycielek i nauczycieli oraz dyrektorów i dyrektorek szkół i przedszkoli, a także podziękował pracownikom oświaty słowami:

Jesteście wyjątkową grupą zawodową. Grupą, która stoi na straży przyszłych pokoleń, edukuje, inspiruje, pokazuje nieodkryty, nowy świat i możliwości dla młodych ludzi. Nie boję się powiedzieć, że jest to zawód z misją, odpowiedzialny i wymagający. Dziękuję, że jesteście. Mokotowska oświata wiele Wam zawdzięcza. Dziękuję za zaangażowanie, bez względu na role i stanowisko.

4 siedzących dzieci widzianych od tyłu. Ubrani w galowe stroje, z biretami na głowach
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Joanna Dembowska, Rafał Miastowski, Natalia Polubiec Bożena Kosińska-Krauze, Marek Rojszyk pozujący do zdjęcia na tle dekoracji z okazji Dnia Nauczyciela
Przemówienie burmistrza w sali gimnastycznej w szkole. Za plecami burmistrza dekoracje powieszone na ścianie, obok poczet sztandarowy. Widoczne sylwetki nauczycieli i dzieci.