Konkurs „Segregujemy i pomagamy” rozstrzygnięty

Dzielnicowy konkurs filmowy adresowany był do uczniów i uczennic klas IV-VIII szkół podstawowych oraz był częścią wspólnej akcji urzędu oraz firmy Remondis Sp. z o.o. Tematem prac konkursowych był wykonany dowolną techniką film ukazujący korzyści płynące z segregacji odpadów. Celem konkursu było przybliżenie tematyki i sposobów segregacji odpadów oraz zachęcenie do aktywności artystycznej.

Wygrały Szkoła Podstawowa nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33 oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 przy ul. Gościniec 53. Uczniom i uczennicom wręczono nagrody a szkołom przekazano pojemniki w kształcie serca na plastikowe nakrętki. Koordynatorom szkolnym ds. konkursu oraz szkołom wręczono podziękowania za zaangażowanie w działania ekologiczne oraz za udział w akcji podnoszącej świadomość ekologiczną uczniów.

Gratulujemy wygranej!

Dekoracja pod tytułem "Segregujemy i pomagamy" wykonana przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Gościniec 53. Na dekoracji zamieszczone są wizerunki pojemników do segregacji śmieci oraz miejsca, obiekty związane z miastem Warszawa, na przykład Pałac Kultury i Nauki, Syrenka Warszawska, ZOO czy Stadion Narodowy.
Od lewej: Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Gościniec 53, Burmistrz Dzielnicy Mokotów, przedstawiciel Wydziału Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Mokotów oraz Dyrektor Zakładu REMONDIS Sp. z o.o. stoją w sali gimnastycznej szkoły.
Od lewej: Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Gościniec 53, Burmistrz Dzielnicy Mokotów oraz Dyrektor Zakładu REMONDIS Sp. z o.o. stoją przy pojemniku na nakrętki plasikowe pod budynkiem szkoły.
Od lewej: Burmistrz Dzielnicy Mokotów, pani Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 146 przy ul. Domaniewskiej 33, laureatka konkursu oraz Dyrektor Zakładu REMONDIS Sp. z o.o. stoją przy pojemniku na nakrętki plastikowe pod budynkiem szkoły. Wręczane jest podziękowanie za zaangażowanie w działania ekologiczne oraz za udział w akcji podnoszącej świadomość ekologiczną uczniów.