null

Konkurs filmowy "Segregujemy i pomagamy"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice z klas IV-VIII publicznych szkół podstawowych Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy do udziału w dzielnicowym konkursie filmowym pod nazwą „Segregujemy i pomagamy”, który jest częścią wspólnej akcji tutejszego Urzędu oraz firmy Remondis Sp. z o.o. Tematem prac konkursowych jest wykonany dowolną techniką film ukazujący korzyści płynące z segregacji odpadów.

Prace przekazane na Konkurs muszą być pracami własnymi, wcześniej niepublikowanymi. Film może być wykonany przy użyciu dowolnego urządzenia multimedialnego (np. kamera, telefon komórkowy). Technika i format prac: dostarczony na nośniku elektronicznym film o długości od 0,5 do 3 minut, w formacie .mp4.

Termin trwania konkursu: 15 września – 29 października 2021 r.

Prace należy dostarczyć do Wydziału Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy  - ul. Wiktorska 91A, pok. 407, IV piętro - w terminie do 29 października 2021 r. do godz. 16:00.

W konkursie przewidziane zostały nagrody (zarówno dla szkoły, jak i dla twórców filmu) za 3 pierwsze miejsca. Nagrody dla szkół to przede wszystkim duże pojemniki w kształcie serca, przeznaczone do zbiórki plastikowych nakrętek, a dla twórców filmu zwiedzanie Elektrociepłowni Siekierki oraz gadżety.

Wszelkie pytania należy kierować do Wydziału Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, tel. (22) 443-63-60, email: mokotow.wos@um.warszawa.pl

Segregujemy i pomagamy - plakat promujący konkurs - informacja w tekście

 

Załączniki: