LVI WOM Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej chłopców

W finale rozegranym na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów, młodzi adepci futbolu ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 26 pokonali reprezentację Szkoły Podstawowej nr 20

Zakończyły się Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej chłopców w kategorii młodzież w ramach 56 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

W finale rozegranym na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielncy Mokotów,  młodzi adepci futbolu ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 26 imienia prof. Jiagoro Kano pokonali po zaciętym meczu 2:1 reprezentację Szkoły Podstawowej nr 20 Fundacji Szkolnej imienia Jana Gutenberga. Brązowe medale zdobyła drużyna Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 97.

Mistrzom Mokotowa życzymy powodzenia podczas Mistrzostw Warszawy.

Medale i trofea wręczali Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski, Zastępca Burmistrza Marek Rojszyk oraz Zastępca Dyrektora OSIR Joanna Klimpel.

Projekt został sfinansowany ze środków Dzielnicy Mokotów m.st .Warszawy w ramach dotacji udzielonej UKS Orlik Mokotów.