Mistrzostwa Mokotowa w dwa ognie

mecz finałowy. Po prawej stronie zawodnik Szkoły Podstawowej nr 85 w czarnym stroju rzuca piłkę w stronę stojących po lewej stronie w białych koszulkach Szkoły Podstawowej Świętego Franciszka

W zawodach udział wzięło 11 zespołów, które rywalizowały na dwóch boiskach jednocześnie. Złote medale wywalczyli zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 85 imienia Benito Juareza.

We wtorek na boisku Szkoły Podstawowej nr 146 przy ulicy Domaniewskiej odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w dwa ognie chłopców z klas IV mokotowskich szkół podstawowych.

Tytuł wicemistrzowski przypadł reprezentacji Szkoły Podstawowej imienia Świętego Franciszka, zaś brązowe medale zawisły na szyjach chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 33. Tuż za podium uplasowała się Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97.

Trofea wręczał Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski. Impreza została sfinansowań ze środków Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Były to ostatnie zawody dla dzieci z mokotowskich szkół podstawowych w tym roku szkolnym.

Życzymy udanych wakacji.

Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski wręcza puchar kapitanowi zwycięskiej drużyny Szkoły Podstawowej nr 85
wspólne zdjęcie medalistów Mistrzostw Mokotowa w dwa ognie. Zawodnicy prezentują trofea, medale i dyplomy