Młodzieżowa Rada Dzielnicy Mokotów

Nic o Nas, bez Nas…

Chcesz mieć wpływ na to co się dzieje na Mokotowie?
Masz pomysły co można zorganizować, żeby na Mokotowie każdy mógł znaleźć coś dla siebie?
Chcesz podzielić się swoim spojrzeniem na dzielnicę z innymi i stworzyć coś nowego?

Do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy wybrani zostali:

1. Weronika Bąder (Technikum Ekonomiczne nr 8 w Warszawie)
  2. Kinga Góźdź (XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Warszawie)
  3. Michał Łukasiak (Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie)
  4. Maja Mikołajczyk (CLVI Liceum Ogólnokształcące „Przy Łazienkach Królewskich” w Warszawie)
  5. Marianna Sokołowska-Ciszewska (XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie)
  6. Maciej Śliwiński (XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. W. Goethego w Warszawie)
  7. Anna Włodarska (LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema w Warszawie)
  8. Jakub Wójcicki (Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego w Warszawie)
  9. Antoni Zalewski (XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie)
  10. Paweł Ziółkowski (CX Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana w Warszawie)

I sesja Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

22 czerwca 2021 r. w Domu Kultury Kadr odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Młodzieżowi Radni zostali zaprzysiężeni oraz otrzymali zaświadczenia o pełnieniu funkcji Radnego Młodzieżowej Rady Dzielnicy Mokotów. Wybrano także Przewodniczącą, którą została Marianna Sokołowska-Ciszewska z XXXIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie.

Życzymy udanej pracy i powodzenia!

Stojący członkowie i członkinie Młodzieżowej Rady Dzielnicy pozują do wspólnego zdjęcia razem z burmistrzem Mokotowa, przewodniczącym Rady Dzielnicy Mokotów oraz dyrektorem Domu Kultury Kadr oraz dwoma koordynatorkami. W tle, za plecami stojących ustawione są rollupy Urzędu Dzielnicy Mokotów. Większość stojący uśmiecha się. Czwarta z lewej w czarnej sukience to przewodnicząca Młodzieżowej Rady Dzielnicy

Przy drewnianym stole siedzą członkowie i członkinie Młodzieżowej Rady Dzielnicy oraz koordynatorka Młodzieżowej Rady Dzielnicy. Słuchają wypowiedzi stojącego na środku sali dyrektora domu kultury Kadr. Obok dyrektora stoją po każdej z jego stron przewodniczy Rady Dzielnicy Mokotów oraz burmistrz Mokotowa. Na stole , na pierwszym planie, leży teczka oraz telefon.

Siedem osób, członków i członkiń Młodzieżowej Rady Dzielnicy siedzi przy stole w kształcie litery U biorąc udział w pierwszym posiedzeniu Młodzieżowej Rady Dzielnicy. W tle banery Urzędu Dzielnicy Mokotów.

Ślubowanie członków i członkiń Młodzieżowej Rady Dzielnicy. Siedem osób stoi wyprostowanych przy stole.