Mokotowskie Mikołajki na sportowo

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się Mokotowskie Mikołajki na sportowo, czego dowodem jest fakt, że nieodpłatne zaproszenia rozeszły się prawie w całości pierwszego dnia ich wydawania.

Każdy kto w kasie OSiR Mokotów powiedział hasło: „Moje Miejsce Mokotów” otrzymał wejsciówkę na super imprezę organizowaną przez Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

5 grudnia od rana czekały na dzieci nie lada atrakcje takie jak: dmuchańce, gry i zabawy, konkursy sportowe z nagrodami, warsztaty robienia sportowej bombki, by na koniec otrzymać prezent od Świetego Mikołaja.

W hali sportowej pojawił się również Rafał Miastowski Burmistrz Dzielnicy Mokotów, który dołaczył do zabawy i sam przywdział strój Świetego Mikołaja do pamiątkowego zdjecia. Wszyscy uczestnicy po otrzymaniu upominku od Świetego Mikołaja opuszczali miejsce imprezy z usmiechem na ustach.

Mamy nadzieję, że za rok również naszą dzielnicę odwiedzi Mikołaj i ze swoimi skrzatami zorganizuję dla dzieci imprezę z jeszcze większym rozmachem.

Skrzaty prowadzą animacje dla dzieci , które dobrze sie bawią. W głębi widać dużego baławana, dmuchańce oraz stanowisko do prowadzenia warsztatów.
Dzieci stoją z zawieszonymi medalami po konkurencji sportowej z boku stoja skrzaty w zielonych ubraniach obok choinek. W głębi widać przyglądającego się tym wydarzeniom Burmistrza.
dziewczynka siedzi na kolanach u świętego Mikołaja