null

Mokotowskie Piątki Lekkoatletyczne

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Mimo niestabilnej pogody, dzisiejszego poranka wystartował cykl zawodów sportowych pn. „Mokotowskie Piątki Lekkoatletyczne”. Kolejne zawody już 22 kwietnia!

Mimo niestabilnej pogody, dzisiejszego poranka wystartował cykl zawodów sportowych pn. „Mokotowskie Piątki Lekkoatletyczne”. Sportowcy z mokotowskich szkół podstawowych będą rywalizować ze sobą podczas 4 turniejów organizowanych przez Fundację Promocji Sportu Fair Play na zlecenie Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

W dzisiejszych zawodach chłopcy i dziewczęta walczyli między sobą w następujących konkurencjach: bieg na 200  i 600 metrów, sprint na 60 metrów, skok w dal, pchniecie kulą, rzut piłką palantową oraz sztafeta 4x100 metrów. W zawodach uczestniczyło ponad 30 dzieci z dwóch szkół podstawowych. Medalami najlepszych sportowców w każdej z konkurencji dekorował burmistrz Rafał Miastowski.

Następne „Mokotowskie Piątki Lekkoatletyczne” odbędą się 22 kwietnia!

Zdjęcie burmistrza zakładającego medale dziewczynkom stojącym na podium. W tle znajduje się boisko oraz blok mieszkalny oraz kilka osób
Zobacz galerię (2 zdjęć)
Zdjęcie burmistrza wręczającego medale stojącym na podium dzieciom. Osoby ze zdjęcia znajdują się na świeżym powietrzu, na boisku