Mural Kazimierza Górskiego już odsłonięty

Na ścianach kamienicy przy ul. Madalińskiego 49/51, w której mieszkał trener, odsłonięto mural. Przedstawia on Kazimierza Górskiego wraz z jednym z jego najbardziej znanych cytatów „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie”. Wyróżnikiem tej pracy jest wykorzystanie dwóch technik artystycznych – częścią malowidła są elementy ceramiczne. Autorem pracy jest artystyczny duet „Czary-Mury”.

Wydarzenie zainicjowane przez Fundację Kazimierza Górskiego wpisuje się w obchody 100-lecia urodzin trenera.

Burmistrz Rafał Miastowski wraz zastępca Markiem Rojszykiem, który odpowiada za sport w dzielnicy, towarzyszyli organizatorom podczas odsłonięcia muralu.

Na ścianie budynku postać Kazimierza Górskiego stojącego na boisku z piłką, w lewym, górnym rogu cytat "Piłka jest okrągła a bramki są dwie"