null

Ośrodek wsparcia na Mokotowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
dzieci w ośrodku wsparcia

W dziennym ośrodku edukacji i wsparcia, dzieci z Ukrainy znajdą ciekawe propozycje zajęć edukacyjnych i rozwojowych, młodszym zapewniona zostanie opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i animatorów.

W zeszłym tygodniu, pod honorowym patronem burmistrza Mokotowa, nastąpiło oficjalne otwarcie RiO Edu Centrum Warszawa. W dziennym ośrodku edukacji i wsparcia, dzieci z Ukrainy znajdą ciekawe propozycje zajęć edukacyjnych i rozwojowych, młodszym zapewniona zostanie opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i animatorów. Dla mam prowadzone będą zajęcia z doradztwa zawodowego i pomoc w efektywnym znalezieniu pracy. W otwarciu uczestniczył burmistrz Mokotowa Rafał Miastowski oraz wiceburmistrzyni Anna Lasocka.

Wszyscy wiemy, w jak trudnej sytuacji znaleźli się nasi sąsiedzi z Ukrainy. Miliony ludzi musiało opuścić swoje domy i szukać schronienia poza granicami kraju. Większość uciekających przed wojną w Ukrainie stanowią kobiety z dziećmi. Dlatego tak bardzo potrzebne są działania, mające na celu tworzenie bezpiecznych miejsc, w których dzieciom zapewniona zostanie edukacja, a kobietom aktywizacja zawodowa. RIO Edu Centrum to kolejne miejsce na Mokotowie, w którym pomagamy uchodźcom z Ukrainy - mówi Rafał Miastowski, burmistrz dzielnicy Mokotów.

Chęć skorzystania z ośrodka, należy zgłosić mailowo lub telefonicznie: rio@omenaafoundation.com, +48 790 64 70 71. Szczegóły na stronie fundacji.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.