Piknik Rodzinny na Wierzbnie

uczestniczy pikniku tańczą zumbę

W ostatni piątek 26 maja w II Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Bytnara 15a odbył się Piknik Rodzinny na Wierzbnie zorganizowany przez Partnerstwo dla Mokotowa “Moje Wierzbno” oraz Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. W pikniku uczestniczyli Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski oraz Zastępczyni Anna Lasocka.

Jak zawsze było wiele atrakcji. W ramach programu organizatorzy przygotowali m.in animacje piknikowe dla dzieci, warsztaty plastyczne, kreatywne spotkania z ceramiką, kącik malucha, pokazy w wykonaniu dziewcząt uczestniczących w zajęciach pn. Elementy Akrobatyki w II Ogrodzie Jordanowskim i rodzinną ZUMBĘ. Chętni mogli również porozmawiać z psychologiem z Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego.

O godz. 17.30 wystąpił Teatr Wariacja, który opowiedział niesamowitą historię o przyjaźni “Trzech Muszkieterów”. Na zakończenie pikniku organizatorzy zaprosili na plenerowy koncert ze znanymi turystycznymi piosenkami.

W trakcie pikniku można było posilić się tradycyjną grochówką z kotła lub bigosem. Było głośno, wesoło, gwarnie i smacznie!

Impreza organizowana była w ramach działań Partnerstwa dla Mokotowa “Moje Wierzbno”. Działanie jest częścią projektu “Aktywni Sąsiedzi na Wierzbnie i Służewcu”, realizowanego przez “Stowarzyszenie W Stronę Marzeń”, a współfinansowanego ze środków Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Zastępczyni Burmistrza Anna Lasocka w otoczeniu uczestników życzy wszystkim udanej zabawy
występ duetu wokalnego. Solista śpiewa grając jednocześnie na gitarze
występ akrobatyczny grupy kolorowo ubranych dziewczynek
występ teatrzyku o bohaterskich muszkieterach. Aktorzy i zebrana publiczność