Piknik Sąsiedzki Na Wierzbnie

na pierwszym planie kobieta z panem trzymają się za ręce w tańcu, w tle druga para tańczy na tle sceny, po prawej winder dzielnicy Mokotów

Dziękujemy za udział mieszkańcom, a za organizację wszystkim partnerom, bez których piknik nie miał by sensu. Takich pikników nam trzeba!

W ostatnią sobotę 24 września odbył się coroczny Piknik Sąsiedzki na Wierzbnie organizowany przez Partnerstwo dla Mokotowa Moje Wierzbno oraz Urząd Dzielnicy Mokotów. Do imprezy można było dołączyć na placu osiedlowym koło Mokotowskiego Centrum Integracji Mieszkańców przy ul. Woronicza 44a.

Imprezę rozpoczęli oficjalnie Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski oraz Zastępczyni Burmistrza Anna Lasocka.

Piknik rozkręcił Duet Witara, a także gitarzysta z zespołu Drugie Dno oraz soliści z Zespołu Sonata Klubu Seniora Centrum Łowicka. Na dzieci czekały ciekawe stoiska animacyjne od ceramiki, po jesienne zakładki, a nawet teleskopy astronomiczne. Całości dopełniła grochówka wojskowa z kuchni polowej.

Zdjęcia: Jakub Tercz.

Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski przemawia do mikrofonu. W tle na scenie mężczyzna w okularach trzyma mikrofon i podkładkę
Pani w okularach trzyma rączkę od baniek, w tle namiot i dzieci przy stole, po prawej stronie roll-up i 2 panie stojące
Po lewej do mikrofonu przemawia zastępczyni burmistrza dzielnicy Mokotów Anna Lasocka, w środku kobieta w okularach o kuli, po prawej pan w okularach słonecznych przemawia do mikrofonu w tle scena i podkładka do nut na statywie