null

Pomoc dla obywateli Ukrainy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Burmistrz dzielnicy Mokotów gorąco dziękuje wszystkim mieszkankom i mieszkańcom za pomoc. Wasze wsparcie było nieocenione. Odzew, z jakim się spotkaliśmy, bezinteresowna pomoc, zaangażowanie napełniło nas nadzieją i wiarą, że jesteśmy wspólnotą i w dobie trudności potrafimy być razem. Jesteśmy bardzo wzruszeni Waszą postawą. Dziękujemy!
 
Byliście z nami we wszystkich 9 mokotowskich punktach, wolontariusze wspólnie z mokotowskim samorządem i zarządem Dzielnicy organizowali pomoc na rzecz Kijowa.
„Dziękuję bardzo mieszkańcom Mokotowa za ogromnie zaangażowanie i pomoc. Było spontaniczne, czasami tłoczno i ciężko. Stanęliście na wysokości zadania! Mokotów zawsze chętnie pomaga. Ogromnie podziękowania także dla zaangażowanych pracowników, wolontariuszy, kierowców, którzy własnym transportem przewozili zapakowane kartony. Serce rośnie, że jesteśmy jedną wielką rodziną” - dodał burmistrz R. Miastowski, która na miejscu koordynował i brał udział w zbiórce.
Mokotów solidarny z Ukrainą!
Małe dziecko, pcha wózek z zakupami na zbiórkę. Na zdjęciu napis pomagamy i flaga Ukrainy
Zobacz galerię (5 zdjęć)
Zdjęcie przed siedzibą urzędu. Mieszkańcy pomagają w zbiórce darów. Na chodniku znajdują się kartony z darami
Zdjęcie przy boisku OSiR mieszkańców którzy pomagają w zbiórce darów, na chodniku znajdują się torby, kartony z darami
Mężczyźni, w tym burmistrz dzielnicy w trakcie pomocy z zbiórce darów. W tle autobus komunikacji miejskiej do którego pakowane są kartony z darami
Zdjęcie ludzi znajdujących się na ulicy, którzy pomagają w zbiórce darów. Na chodniku znajdują się kartony z darami