null

Remont ulicy Cieszyńskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Ulica Skrzetuskiego przygotowana do remontu - rozpoczęcie prac

Przed nami wielkie zmiany na kolejnej mokotowskiej ulicy! Już 30 listopada rozpocznie się kompleksowa modernizacja nawierzchni ulicy Cieszyńskiej.

Kolejna mokotowska ulica zyska nową nawierzchnię. Drogowcy pojawią się na ulicy Cieszyńskiej dwa razy: w czwartek, 30 listopada oraz w sobotę, 9 grudnia. Ulica zostanie zamknięta na czas prac.

Najpierw frezowanie

W czwartek, 30 listopada, od godziny 7:00 robotnicy będą rozbierali starą nawierzchnię ulicy Cieszyńskiej, na odcinku około 130 metrów od ulicy Czerniowieckiej do przejścia dla pieszych. W tym czasie kierowcy nie zaparkują na tym fragmencie, także na wyznaczonych miejscach postojowych.

Po frezowaniu drogowcy zajmą się regulacją studzienek znajdujących się na jezdni oraz lokalnymi naprawami krawężników. Dojazd do budynków będzie możliwy, choć mogą go utrudniać maszyny budowlane.

Następie nowy asfalt

W sobotę, 9 grudnia, także od rana rozpocznie się układanie nowej nawierzchni jezdni. Drogowcy w ciągu jednego dnia ułożą obie warstwy asfaltu – wiążącą i ścieralną. Przejazd ulicą będzie możliwy po ich ostygnięciu.

Ze względu na warunki atmosferyczne planowany termin asfaltowania może ulec zmianie.