Sąsiedzka majówka na Wierzbnie

Ależ to była sobota!

Sąsiedzką Majówkę rozpoczęły występy gimnastyczek artystycznych z klubu sportowego JunaSport. Dziewczynki w przepięknych (i własnoręcznie wykonanych!) strojach zaprezentowały zjawiskowe układy taneczne.

Niezaprzeczalną atrakcją Sąsiedzkiej Majówki były występy wspaniałych wykonawców, które przykuwały całą uwagę publiczności. Niezawodni konferansjerzy Marzena Messera i Grzegorz Śnioch, cudowny Klub Seniora Centrum Łowicka – to oni odpowiadali za wspaniałą oprawę muzyczną wydarzenia.

W imprezie wzięli udział Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski oraz Dyrektor II Ogrodu Jordanowskiego Małgorzata Burdziłowska.

Partnerstwo dla Mokotowa Moje Wierzbno zorganizowało ciekawe stoiska rzemieślnicze i manualne, w tym kreatywne spotkania z ceramiką, tworzenie m.in. latawców czy kolorowych zakładek do książek. Można było wziąć udział w dzielnicowej loterii, jak i posmakować ciekawych kanapek wegańskich czy posilić się zupą. A na koniec rozgrzać się na "parkiecie" podczas pierwszej potańcówki na Wierzbnie. A wszystko to w II Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Jana Bytnara „Rudego".

Organizatorami wydarzenia są organizacje i instytucje działające w ramach Partnerstwa Moje Wierzbno m.in: II Ogród Jordanowski, Stowarzyszenie W Stronę Marzeń, Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców. Stowarzyszenie Amfora, Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Klubo Kawiarnia Alternatywy, Klub Seniora Centrum ŁOWICKA, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Wydarzenie jest częścią projektu "Aktywni Mieszkańcy na Wierzbnie i Służewcu".

Foto Jakub Tercz z Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego

Zapraszamy na powtórkę jesienią!