null

Szczęśliwa 7 Mokotowska

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Już po raz trzeci amatorzy biegania stanęli na starcie biegu oraz imprezy biegowej dla dzieci pn. „Mokotowska 600tka Wakacyjna”.

Mimo nie najlepszych prognoz okazało się, że „Szczęśliwa 7 Mokotowska” naprawdę ma szczęście do pogody. Już po raz trzeci amatorzy biegania stanęli na starcie biegu oraz imprezy biegowej dla dzieci pn. „Mokotowska 600tka Wakacyjna”. W sobotnie przedpołudnie jak zwykle zaczęliśmy od biegów dzieci na dystansie 600 metrów. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek. Punktualnie o 11.15 wystartował główny bieg na dystansie 7 km. Ponad 130 uczestniczek i uczestników pomknęło przed siebie, aby przebiec dwie pętle trasy wytyczonej na mokotowskich Siekierkach.
 
W klasyfikacji open wygrał Michał Ilkiewicz z Karkonosz Running Team z czasem 23:54.10. Najlepszą zawodniczką została Marcelina Paszkowska z czasem 28:54.33. Wśród urzędników wygrał Marcin Lendzion z czasem 27:21.75, który w klasyfikacji łącznej zajął 9 miejsce. Najlepsza urzędniczką została Katarzyna Banasik z czasem 33:27.80, oboje z Urzędu Dzielnicy Mokotów.
 
Na wszystkich uczestników czekały na mecie medale oraz słodki poczęstunek. Najlepsza trójka we wszystkich kategoriach zarówno w biegu dzieci, jak i w biegu dorosłych otrzymała pamiątkowe puchary, które wręczył uczestnik biegu, burmistrz Rafał Miastowski.
Zobacz galerię (3 zdjęć)