V Mokotowskie Senioralia. Koncert Galowy

– Rozpoczęcie Gali. Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski w towarzystwie zastępczyni Anny Lasockiej wita laureatów i zgromadzonych na sali uczestników

21 czerwca br. w Służewskim Domu Kultury odbył się Koncert Galowy podczas, którego zostały ogłoszone wyniki konkursu.

V Mokotowskie Senioralia. Koncert Galowy

Wszystko jasne! Znamy już laureatów tegorocznych Senioraliów!

Uroczystość otworzył koncert gospodarzy, czyli zespołu ,,Służewianki’’.

Jury w składzie Janusz Tylman, Tomasz Krezymon oraz Grzegorz Toporowski przyznało I nagrodę w kategorii soliści Panu Mieczysławowi Kincelowi zaś w kategorii zespoły wokalne Chórowi Ursynovia Contabile.

Nagrody Laureatom wręczyli Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski oraz Zastępczyni Burmistrza Anna Lasocka.

Nagrodzeni artyści pokazali swoje talenty śpiewając przygotowane piosenki. Na koniec zaśpiewały połączone zespoły ,,Powsinianie’’ z Centrum Kultury Wilanów oraz Zespół ,,Tęcza’’ z Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli.

Było barwnie, wesoło i energetycznie.

V Mokotowskie Senioralia zostały zorganizowane przez Służewski Dom Kultury oraz Urząd Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Więcej informacji na stronie SDK

Laureaci V Mokotowskich Senioraliów z nagrodami w towarzystwie przedstawicieli Zarządu Dzielnicy Mokotów
Prowadząca Galę przedstawia program uroczystości
Na scenie 7 pań w jednakowych, białych strojach wykonuje rytmiczną piosenkę na rozpoczęcie Gali