null

Wydział Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy (WAB)

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Naczelnik Agnieszka Lubińska
ul. Marynarska 19a, 02-674 Warszawa

tel.: 22 443 66 38
fax: 22 325 45 57
e-mail: mokotow.wab@um.warszawa.pl

Godziny pracy
Poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Pracownicy Wydziału Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Mokotów przyjmują interesantów po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu i udzielają telefonicznej informacji o toczących się postępowaniach w poniedziałki i czwartki w godzinach 11.00-15.30.

W pozostałych terminach do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Referatu Obsługi Organizacyjnej Wydziału Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Mokotów

Przyjęcia interesantów przez Naczelnika i Zastępcę Naczelnika Wydziału odbywają się w środy po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu.

Ponadto do Państwa dyspozycji pozostają: Sekretariat Wydziału Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Mokotów oraz Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Mokotów,
Przyjmowanie korespondencji kierowanej do Wydziału Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Mokotów odbywa się nadal w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Mokotów, Warszawa, ul. Rakowiecka 25/27.

Powyższe dyspozycje zostały wprowadzone w życie w trosce o Państwa interes związany z terminowością i jakością załatwiania spraw.