null

Wykaz osób do kontaktu w sprawach rekrutacji na rok szkolny 2022/2023

Drukuj otwiera się w nowej karcie

przedszkola

imię i nazwisko osoby do kontaktu

telefon służbowy

Przedszkole nr 28

Anna Anastaziak

Małgorzata Zagórska

22 844-16-24

Przedszkole Integracyjne nr 45

Monika Mokrzyszczak

Joanna Dzwonkowska 

22 844-08-29

Przedszkole nr 67 „Służewiaczek"

Anna Latoszewska

22 843-97-10

Przedszkole nr 69

Agnieszka Wieliczko

22 849-01-25

Przedszkole nr 80 „Słoneczna Dolinka"

Alina Mazurek

506­-262-072

Przedszkole nr 83

Mariola Ogrodowska

797-318-755

Przedszkole nr 108 „Tęczowy Promyk"

Barbara Przygodzka

Małgorzata Rosińska

22 646-55-38 w. 25

22 646-55-38 w. 26

Przedszkole Integracyjne nr 117 „Przyjazna Kraina"

Monika Rogowicz

22 841-16-54

601-075-455

Przedszkole nr 138

Barbara Spurek

22 844-42-25

Przedszkole nr 139

Aneta Perechowska-Ożóg

Urszula Kreller-Stanisławek

723-248-784

22 845-44-03

Przedszkole nr 140

Wioletta Konarska

Agnieszka Sztrubel

509-243-488

22 842-36-28

Przedszkole nr 142

Marzena Kędzierska

Bożenna Mołotkiewicz

797-318-294

22 845-03-14

Przedszkole nr 144 „Zaczarowany Ołówek"

Agnieszka Grzywacz

Wioletta Rabenda

506-876-824

22 844-26-07

Przedszkole nr 145 „Czterolistna Koniczynka”

Krystyna Szymańska

Dorota Salwa

504-399-206

691-454-201

Przedszkole nr 146

Justyna Małecka

797-318-853

508-876-651

22 841-04-32

Przedszkole nr 147

Dorota Kowalczyk

Monika Kruszewska-Marzec

Agnieszka Malinowska-Mosiej

Przedszkole nr 148

Agnieszka Wojas

Klaudia Olechnowicz

519-664-153

723-245-992

Przedszkole nr 149

Katarzyna Pomorska- Zając

Grażyna Kaczmarek

22 851-60-27

Przedszkole nr 151

Irena Mikos

Monika Pietrzak

22 842-18-14

Przedszkole nr 170

Michał Mancarz

Katarzyna Pawłowska

22 844-69-08

Przedszkole nr 189 „Na Wierzbnie"

Wioletta Krzywda

506-322-188

Przedszkole nr 190

Agnieszka Romanowska

Edyta Łebkowska

797-319-003

22 844-11-74

Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej

Joanna Kotarska

Edyta Wilczyńska

508- 276-413

22 843-19-72 w. 26

Przedszkole nr 193 „Mokotowskie Nutki”

Emilia Janowska

509-262-322

22 844-38-64

Przedszkole nr 196 „Kraina Misiów"

Agnieszka Wojdal

Karolina Kocot-Woronko

508-876-627

22 841-44-75

Przedszkole nr 199

Joanna Malesa

514-842-704

Selena Wieliczko-Konarska

723-850-178

Przedszkole nr 228

Monika Skwarek

Anna Słomińska

Joanna Błaszczak

22 844-60-15

607-838-290

Przedszkole nr 244 „Niegocińskie Skrzaty"

Danuta Skalska

Wiktoria Żórawska

506-877-229

22 843-30-49

Przedszkole nr 270

Małgorzata Dorochowicz

797-319-699

Przedszkole nr 274

Ewa Walewska

Bogumiła Jezierska vel Jeżewska

Anita Obroślińska

22 843-46-52

Przedszkole nr 275

Agnieszka Rubka

Aleksandra Cieślak

885-524-189

513-898-891

Przedszkole nr 278

Renata Jagiełło

Katarzyna Modzelewska

519-821-476  

22 841-78-77

Przedszkole nr 284

Magdalena Grządka

Katarzyna Kaczyńska 

511-938-245

22 842-32-01

Przedszkole nr 294 „Promyk Czerniakowa"

Elżbieta Tokarska

Agnieszka Żebrowska

508-876-467

22 841-55-86

Przedszkole nr 299 „Bernardyńskie Krasnale"

Iwona Jurkowska

Beata Zubilewicz

517-847-529

22 842-25-76

Przedszkole nr 300

Jolanta Maliszewska

Ewa Łącka

508 876 586

22 842-46-15

Przedszkole nr 305

Beata Koszlaga

Dorota Bielecka

797-318-625

723-244-848

Przedszkole nr 311 „Sadybiańskie Świerszcze"

Małgorzata Fabjańska-Miszczak

Beata Haas

502-325-311

22 842-46-37

Przedszkole nr 317 „Smykolandia"

Anna Rumińska

Monika Brodziak

Elżbieta Żółcińska

797-319-834

22 847-26-63

Przedszkole nr 325

Katarzyna Oryl

22 842-56-23

796-252-697

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 326 „Chatka Skrzatka"

Agata Sośnia

Danuta Rybarczyk

509-716-197

Przedszkole nr 330 „Pod Modrzewiem”

Magdalena Satkowska

Beata Kostrupska

Magdalena Bujalska

508-998-823

Przedszkole nr 344

Dagmara Stanikowska- Brzeźniak

Mariola Futoma

509-068-622

512-182-010

Przedszkole nr 349 „Barcelonka"

Bożena Mielnik

Anita Kaszyńska

22 842-81-39

Przedszkole nr 391

Agnieszka Sokołowska

Joanna Gajdak

729-249-020

22 840-31-14

Przedszkole Specjalne nr 188

Magdalena Leśniewicz-Bieńczak

22 849-94-17

Przedszkole Specjalne nr 393

Maria Kuźniewska-Zdrojowy

22 845-05-77

22 646-50-16

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1- Przedszkole nr 281 „Stokrotka”

Klaudia Wójcik

22 841-43-26 w. 22

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11- Przedszkole nr 360 „Słoneczny Domek”

Urszula Kucharczyk

22 893-96-92

 

szkoły podstawowe

imię i nazwisko osoby do kontaktu

telefon służbowy

Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju

Marta Eleryk

Justyna Dąbrowska

Małgorzata Kwiecień

Anna Orłowska

Agata Wójcik

22 843-73-46 w. 23

22 843-73-46 w. 27

22 843-73-46 w. 22

22 843-73-46 w. 22

22 843-73-46 w. 24

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego

Magdalena Musiał

22 843-08-53

Szkoła Podstawowa nr 69 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Magdalena Podgórska

22 844-33-03

Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino

Małgorzata Borejko

22 825-39-42

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza

Jolanta Mądrzak

22 849-56-82

Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery

Iwona Ponichtera

22 841-01-73

509-071-872

Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945

Danuta Kozakiewicz

Renata Mreńca

505-179-389

22 842-24-55

Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej

Halina Wyszyńska

Marta Pietrewicz

22 842-24-73 w. 15

22 842-24-73 w. 11

Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty

Dorota Kruk

Mariola Wójtowicz

22 844-75-48

22 844-75-48

Szkoła Podstawowa nr 146  im. Janusza Korczaka

Iwona Gabryś

22 857-91-46 w. 11

Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza

Beata Donner-Soska (rekrutacja do „0” i kl. 1)

Ewa Reks-Granat (rekrutacja do oddziałów dwujęzycznych)

22 844 16 08

22 844-05-57

519-821-575

Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego

Edyta Korytkowska

Bożena Czubaszek

Katarzyna Smoter

22 841-21-36

Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego

Joanna Sokół

Aleksandra Dobraczyńska

22 843-21-68

Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich

Aneta Kocka-Kolman

Tadeusz Grabowski

22 844-96-85 w. 2

22 844-96-85 w. 1

Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego 

Julita Paskudzka

Jakub Rogowski

22 848-68-88

723-249-014

Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej

Ewa Rozwadowska

Marzanna Antosik

Elżbieta Mościcka

Dorota Werlc

51-090-847

22 842-22-87 w. 11

Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki

Marzena Rudzińska

22 841-60-97

Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada

Małgorzata Zych

 Paulina Ładyńska

22 843-37-00

22 843-26-11

Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego

Jolanta Aniołkowska

Sylwia Jaworska

22 841-66-81

Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego

Kazimiera Maraszek

Dorota Szymańska

723-248-891

22 842-42-61 w.11

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339  im. Raoula Wallenberga

Anna Merlańska

22 642-98-44

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego

Klaudia Wójcik

22 841-43-26 w. 22

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11- Szkoła Podstawowa nr 107 Im. Bronisława Malinowskigo

Urszula Kucharczyk

22 893-96-92

Zespół Szkolny nr 59 - Szkoła Podstawowa nr  371 im. Sandro Pertiniego

Danuta Gorczyca

Anna Burzyńska

723-248-239

22  842-47-92

 

szkoły ponadpodstawowe

imię i nazwisko osoby do kontaktu

telefon służbowy

VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana

Piotr Głogowski

22 844-13-68

X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi

Andrzej Prusiński

Ewa Kłos-Zmysłowska

22 854-09-10

XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego

Mirosława Łabuz

22 844-29-21

XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa

Ludmiła Hycnar

22 841-06-93 w.111

XLII Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej

Piotr Wielogórski

Iwona Stasiak

Agnieszka Dąbkowska

22 849-69-64 w. 12

22 849-69-64

22 849-69-64 w. 13

XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego

Beata Polkowska

Agata Choma

Aneta Brzozowska

22 844-00-85 w. 11

22 844-00-85 w. 15

22 844-00-85 w. 18

XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha

Anna Lerka

22 840-36-48  w. 104

XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. W. Goethego

Katarzyna Zawadka

Anna Tańska

Edyta Radziszewska

22 844-13-21

LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. J. Bema

Katarzyna Boborycka

22  843-37-13

LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. T. Chałubińskiego

Aneta Krześniak

Anna Głowacka

22 646-52-76

 509-243-141

CX Liceum Ogólnokształcące im. R. Schumana w Zespole Szkół nr 59

Danuta Gorczyca

Anna Burzyńska

723-248-239

22  842-47-92

 CLV  Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego

Monika Zientarska

Ewelina Kielesińska

22 620-49-31

CLVI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne „Przy Łazienkach Królewskich”

Katarzyna Merska-Gromek

509-070-716

CLXIV Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Aneta Wojciechowska

Klaudia Duda

22 841-16-43

Technikum Ekonomiczne nr 8

Małgorzata Plichcińska

Mariusz Rokita

504-250-822

22 844-66-63 w. 21

Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomiczne nr 21

Bogusława Pieńkowska

Iwona Michniewicz

603-086-372

22 841-23-62

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39

Paweł Skrzyński 

723-248-884

Zespół Szkół nr 27

Szkoła Branżowa I stopnia nr 31

CLII Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

Eliza Danilczuk

Halina Gryczka

22 843-66-81/82/83 w.103

22 843-66-81/82/83 w.107

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1

Agnieszka Podgórska

22 646-44-99 w. 11

Zespół Szkół Fryzjerskich, Odzieżowych i Kosmetycznych nr 22

Anna Rychlicka

Ewa Wasowska

510-099-955

502-239-644