XVI. Mokotowski Festyn Wakacyjny za nami!

Występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalnych i tanecznych, pokaz samoobrony, zawody w ujeżdżaniu byka oraz skoki na Euro Bungee – to wszystko można było zobaczyć i przeżyć podczas XVI. Mokotowskiego Festynu Wakacyjnego. Impreza odbyła się w piątek 10 czerwca na terenie II Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Odyńca 6.

Festyn otworzyła wiceburmistrzyni Dzielnicy Mokotów Anna Lasocka, a stoiska animacyjne odwiedził burmistrz Rafał Miastowski, który wręczył nagrody uczestnikom quizu na temat zasad bezpiecznego spędzania wakacji.

Na imprezie bawiły się dzieci z mokotowskich przedszkoli i szkół. Nie brakowało również rodziców z mniejszymi pociechami, które chętnie próbowały swoich sił w różnego rodzaju zajęciach plastycznych. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek, koło garncarskie, tory przeszkód oraz ścieżki sensoryczne. Jak co roku chętni mogli zasiąść za kierownicą radiowozu a młodsze dzieci poskakać na dmuchanym zamku czy w basenie z piłeczkami.

Imprezę zorganizował Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy przy współpracy II. Ogrodu Jordanowskiego, Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Mokotów, Straży Miejskiej, Stowarzyszenia Amfora, Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów, Młodzieżowego Domu Kultury, Stowarzyszenia Karan, Służewskiego Domu Kultury, Fundacji Vocati, Stowarzyszenia Aktywni dla Stegien, Centrum Wspierania Rodzin “Rodzinna Warszawa” Ogniska “Mokotów”, Klubu Sportowego “Hand to Hand 1” oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Dziękujemy za uczestnictwo i kolejną udaną imprezę!  Zapraszamy za rok!!!