null

Zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty

Drukuj otwiera się w nowej karcie
wspólne zdjęcie uczestników uroczystego zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty

W VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty.

W VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana przy ulicy Wiktorskiej 30/32 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski, zastępcy burmistrza: Krzysztof Skolimowski i Marek Rojszyk, przewodnicząca Komisji Edukacji Rady m.st. Warszawy Dorota Łoboda oraz wiceprzewodnicząca Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Mokotów Joanna Dembowska. Obecni byli dyrektorzy z mokotowskich jednostek oświatowych. Ozdobą uroczystości był występ artystyczny w wykonaniu młodzieży z Ogniska Pracy pozaszkolnej „70”.

Podczas uroczystości Burmistrz Dzielnicy wręczył dyrektorom nagrody za osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty i wychowania. Uhonorowani zostali także młodzi wolontariusze oraz ich opiekunowie - laureaci i uczestnicy eliminacji 29 edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych“ za pracę na rzecz potrzebujących. Serdecznie gratulujemy.

Zobacz galerię (5 zdjęć)
wspólne zdjęcie uczestników uroczystego zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty
Wspólne zdjęcie dyrektorów z mokotowskich jednostek oświatowych i władz samorządowych
występ artystyczny w wykonaniu młodej kobiety z Ogniska Pracy pozaszkolnej „70”, artystka tańczy w czarnej sukni
występ artystyczny w wykonaniu młodej kobiety z Ogniska Pracy pozaszkolnej „70”, artystka jest w czarnej sukni, trzyma mikrofon