Zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty

wspólne zdjęcie uczestników uroczystego zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty

W VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty.

W VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana przy ulicy Wiktorskiej 30/32 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego mokotowskiej oświaty.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski, zastępcy burmistrza: Krzysztof Skolimowski i Marek Rojszyk, przewodnicząca Komisji Edukacji Rady m.st. Warszawy Dorota Łoboda oraz wiceprzewodnicząca Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Mokotów Joanna Dembowska. Obecni byli dyrektorzy z mokotowskich jednostek oświatowych. Ozdobą uroczystości był występ artystyczny w wykonaniu młodzieży z Ogniska Pracy pozaszkolnej „70”.

Podczas uroczystości Burmistrz Dzielnicy wręczył dyrektorom nagrody za osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty i wychowania. Uhonorowani zostali także młodzi wolontariusze oraz ich opiekunowie - laureaci i uczestnicy eliminacji 29 edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych“ za pracę na rzecz potrzebujących. Serdecznie gratulujemy.

Wspólne zdjęcie dyrektorów z mokotowskich jednostek oświatowych i władz samorządowych
występ artystyczny w wykonaniu młodej kobiety z Ogniska Pracy pozaszkolnej „70”, artystka tańczy w czarnej sukni
występ artystyczny w wykonaniu młodej kobiety z Ogniska Pracy pozaszkolnej „70”, artystka jest w czarnej sukni, trzyma mikrofon