Kalendarz wydarzeń

 • Czym jest myślenie? / SDK

  Grafika w turkusowym kolorze, głowa mężczyzny z dziurką z kluczykiem do niej

  Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu spotkań filozoficznych dla osób chcących zapoznać się z podstawami filozofii w „lekkiej” i przystępnej formie.

  źródło: mokotow.um.warszawa.pl

 • Spotkania z kulturą japońską

  Klęczący w kimonie mężczyzna przygotowuje się do ceremonii parzenia herbaty. Ma przed sobą naczynia potrzebne do parzenia

  W duchu "mniej znaczy więcej" proponujemy Wam kilka inspirujących spotkań w kameralnej przestrzeni otoczonej pięknymi, starymi drzewami.

  źródło: mokotow.um.warszawa.pl

 • Opieka nad chorym w domu

  zdjęcie pleców i ręce masujące gołe plecy

  Spotkanie poprowadzi Bożena Kizlich - pielęgniarka z 45-letnim doświadczeniem, w trakcie przewidziano możliwość zadawania pytań i dyskusji.

  źródło: mokotow.um.warszawa.pl

 • Między światami. Gościnnie w Teatrze Druga Strefa(otwiera się w nowej karcie)

  Teatr Druga Strefa zaprasza na jedyny pokaz MIĘDZY ŚWIATAMI w wykonaniu OFF Theater Zigarre. Spektakl zostanie zagrany w ramach cyklu #Polacyrobiąteatr #Polkirobiąteatr, prezentującego przedstawienia robione przez polskie artystki i polskich artystów mieszkających na stałe poza Polską.

  źródło: kultura.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

 • Półki Praw Człowieka(otwiera się w nowej karcie)

  Różne książki ustawione na stoliku w bibliotece, o różnorodności społecznej, prawach człowieka i równym traktowaniu. W tle regały biblioteczne.

  Zapraszamy do Bibliotek Publicznych m.st. Warszawy, gdzie na przygotowanych Półkach Praw Człowieka prezentujemy najciekawsze książki o tematyce równego traktowania, praw człowieka, różnorodności i niedyskryminacji.

  źródło: wsparcie.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)